wyszukiwanie zaawansowane
1 » O nas2

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • Lech Krzyżanowski
    WYDAWNICTWO "CUM LAUDE"
    NIP: 5471421815
  • E-mail:biuro@cumlaude.com.pl
  • Telefon668511855
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 10.00 - 18.00
  • CumLaude
0
0

O nas

Wydawnictwo Cum Laude od 10 lat jest obecne na rodzimym rynku książki naukowej. Posiadamy więc w tej dziedzinie spore doświadczenie. W oparciu o nie możemy zapewnić o wysokiej jakości przygotowywanych publikacji. Wykonujemy je szybko, rzetelnie oraz w zgodzie z nawet najbardziej restrykcyjnymi wymogami stawianymi opracowaniom naukowym. Dba o to zespół doświadczonych redaktorów, korektorów i osób zajmujących się grafiką oraz składem tekstu. Specjalizujemy się w opracowaniach z dziedziny humanistyki, nauk społecznych oraz nauk prawnych, choć zdarzało nam się także redagować książki z innych dyscyplin. W gronie dotychczasowych, zadowolonych klientów znajdują się uczeni z Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i wielu innych szkół wyższych.

Korzystamy z różnych kanałów dystrybucji. Książki sprzedajemy m.in. we własnym sklepie internetowym. Wśród najnowszych tytułów polecamy:

Silesia – Polonia – Europa. Studia historyczne dedykowane Profesorowi Idziemu Panicowi, red. Jerzy Sperka;

Rocznice wielu znaczeń 1919 / 1939 / 1989. Czy odrobione lekcje historii? Zbiór studiów pod redakcją Marka Białokura i Anny Gołębiowskiej;

Maciej Fic, Lech Krzyżanowski, Konrad Meus, Wilamowice 1818 – 2018. Miasto i ludzie

Pełna lista znajduje się w ofercie sklepu internetowego: cumlaude.com.pl w zakładce Białe Kruki.

 

Inną dziedziną w której odzwierciedlają się nasze pasje jest realizacja wystawienniczych projektów edukacyjnych. W ostatnim okresie Wydawnictwo Cum Laude  uczestniczyło w przygotowaniu m.in.

Kampanii edukacyjno informacyjnej 300H2O. Lubię to, na zlecenie Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów s.a. w Katowicach

Wystawy Człowiek zawierzenia, na zlecenie OO. Paulinów, w Częstochowie, na Jasnej Górze

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do współpracy!

Osoba przewidziana do roli Przedstawiciela Wydawcy w PBN: Lech Krzyżanowski, e-mail: biuro@cumlaude.com.pl


Przejdź do strony głównej